Документи по лік роботі

Кафедра працює на базі КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім І.І. Мечникова». Клініка урології складається з відділення урології №1 та відділення урології №2 (онкологічне) та 6 ліжок ВАІТ №3. Загальна кількість ліжок- 97. На кафедрі працює 7 співробітників. Завідує кафедрою урології д.мед.наук професор В.П. Стусь.

За період з 2011 до 2016 рік в стаціонарі про консультовано - 4727 пацієнтів. Кількість пролікованих хворих - 2970. Консиліуми – 1363 пацієнтів. Консультація пацієнтів в поліклініці – 2050.

Кількість операцій в урологічних відділеннях за 5 років складає 11972 операції, з них співробітниками кафедри виконано 2727операції. Більшість операцій мають найбільшу ступень складності: це операції на нирках, передміхурової залози, онкологічні захворювання сечостатевої системи. В клініці урології виконують малоінвазивні ендоскопічні та лапароскопичні операції при сечокам’янної хвороби, ДГПЗ, раці сечового міхура та передміхурової залози, кістах нирок та інших урологічних захворюваннях.

Співробітники кафедри постійно відвідують науково- практичні та патолого-анатомічні конференції. Підготували на обласних товариствах – 72 доповідей. На протязі 5 років співробітники кафедри відвідували 79 українських та закордонних науково-практичних конференцій, симпозіумів та конгресів.

Кафедра проводить короткотермінові курси підвищення кваліфікації практичних лікарів. За звітний період всього пройшли курси – 540 лікарів.

Санітарно- просвітницька робота кафедри проводилась у вигляді виступів по телебаченню – 13, опубліковано статей в газетах – 21.

Впровадження в практику охорони здоров’я нових методів діагностики, лікування та операції розроблених на кафедрі та запозичені всього – 28.

На кафедрі підготовано і видано 2 інформаційних листа, отримано 2 патенти України на корисну модель.

На кафедрі урології професор Стусь В.П. займає посаду головного позаштатного уролога Департаменту охорони здоров’я при Дніпропетровській облдержадміністрації. Співробітники кафедри щомісячно виїздять у райони області. Проводять експертну оцінку лікування хворих з урологічною патологією, консультують тяжких та неясних у діагностичному плані хворих. Проведено лекцій для лікарів області – 37. Круглих столів - 14 на яких були присутні 783 лікаря.